Twój koszyk jest pusty


Oferta przeznaczona wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą

Czas realizacji zamówień

1.Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). 

2. Realizacja zamówień w czasie 24 h dotyczy statystycznie ok. 95% wszystkich ekspediowanych przez  nas przesyłek. W 5% przypadków czas realizacji może zostać wydłużony z powodów leżących po stronie kuriera, za które sklep nie ponosi odpowiedzialności. 

3. W wypadku zamówień nietypowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim wypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. 

4. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia złożonego przez odbiorcę, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru, nieterminowo uregulował należności za zamówiony towar lub w sytuacji gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość.